Günlük Tekne Turu

Akbük Günlük Tekne Turu

Akyaka ve Gökova'nın eşsiz güzellikteki koylarını Gökovalı Gezi Tekneleri ile keşfedin.


Akbük Günlük Tekne Turu için hizmetinizdeyiz. Akbük Günlük Tekne Turu hizmetimiz için arayın, Akbük Günlük Tekne Turu için size en iyi hizmeti sunalım.

Gökovalı Gezi Tekneleri
0535 688 29 20


Tatilinizi deniz kenarında bir bölgede geçirmeyi tercih ettiyseniz, mutlaka bir de tekne turu yapmalısınız. Özellikle, tatilinizi Akyaka’da yapmayı tercih ettiyseniz, tekne turuna çıkmak artık olmazsa olmazlardandır. Ege ve Akdeniz’in kesiştiği noktada adeta iki denizin eşsiz doğa güzelliklerini birleştiren Gökova Körfezi; denizi ve ormanları ile ziyaret edenlerinin seyretmeye doyamayacağı bir manzara ile karşınıza çıkıyor. Sahip olduğu eşsiz koy, plaj ve tarihigüzellikleri ile tekne turlarımız sırasında ziyaretçilerimize unutulmaz anlar yaşatıyor. Verilen yüzme molalarına geri sayım yaparken, bulunduğunuz tekneden denizin dibini bu kadar net görebileceğiniz sayılı yerlerdendir Gökova Körfezi. Farklı seçenekli menülerimizle beraber Türk ve Dünya mutfağının yemeklerinden hazırlanan menülerimizle misafirlerimizin bütün güzellikleri aynı anda yaşamasını ve zamanın nasıl geçtiğini anlamaksızın her tekne turunda ilkinin heyecanını yaşayarak, bütün titizliğimizi de içine katarak sizler için özel turlar düzenliyoruz...

<strong>Akbük Günlük Tekne Turu</strong> Hakkında Sık Sorulanlar

Akbük Günlük Tekne Turu için nasıl hizmet alabilirim?

Akbük Günlük Tekne Turu için bizi arayabilirsiniz. Akbük Günlük Tekne Turu için size harika bir deneyim sunuyoruz. 0535 688 29 20

Akbük Günlük Tekne Turu Telefon Numarası Nedir?

Akbük Günlük Tekne Turu için Gökovalı Gezi Tekneleri Telefon Numarası 0535 688 29 20'dir.

Akbük Günlük Tekne Turu ücretleri nedir?

Akbük Günlük Tekne Turu ücretleri için bizi 0535 688 29 20 numaralı telefonumuzdan arayarak hemen en güncel Akbük Günlük Tekne Turu fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Akbük Günlük Tekne Turu saatleri nedir?

Akbük Günlük Tekne Turu ücretleri için bizi 0535 688 29 20 numaralı telefonumuzdan arayarak hemen en güncel Akbük Günlük Tekne Turu saat bilgisini alabilirsiniz.


  • Akbük Günlük Tekne Turu iletişim
  • Akbük Günlük Tekne Turu telefon
  • Akbük Günlük Tekne Turu fiyatı
  • Akbük Günlük Tekne Turu fiyatları 2022
  • Akbük Günlük Tekne Turu Ücreti
  • Akbük Günlük Tekne Turu Ücretleri
  • Akbük Günlük Tekne Turu saatleri


ADRES

Kerme Tur Mendirek Mevkii
Akyaka-Muğla/Türkiye

TELEFON

0535 688 29 20
0532 748 18 41
0532 498 38 21

E-POSTA

info@gokovali.com

SOSYAL AĞLAR